Powrót


Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie
Nazwa obiektu : Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie
Adres : Ruciane Nida, Wierzba 7
Telefony : Tel: 87 423 16 19 lub 516 009 061, Fax: 87 423 16 19
E-mail : wierzba@wierzba.com.pl
Strona WWW : http://www.wierzba.com.pl
Czas otwarcia :
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień :

Opis obiektu

PAN Dom Pracy Twórczej  w Wierzbie to nowoczesne centrum konferencyjne z profesjonalnym zapleczem szkoleniowym i wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm. Do dyspozycji Państwa oddajemy zespół 2 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio-wizualny i bezprzewodowy dostęp do internetu. Sale są klimatyzowane, istnieje  możliwość ich zaciemnienia. Dodatkowo dysponujemy salą kominkową oraz salami, w których można zorganizować spotkania w mniejszym gronie. Zachęcamy też do zorganizowania konferencji  na  żaglowcu „Chopin” – największej jednostce pływającej po Wielkich Jeziorach Mazurskich. 

Opis sal:

PAN Dom Pracy Twórczej to nowoczesne centrum konferencyjne z profesjonalnym zapleczem szkoleniowym i wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm. Do dyspozycji Państwa oddajemy zespół 3 sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Dwie sale są klimatyzowane, istnieje też możliwość ich zaciemnienia.
 

Nazwa Sali Powierzchnia (m2) Długość / szerokość Ustawienie kinowe Ustawienie klasowe Ustawienie podkowa Ustawienie bankiet
Sala Duża 200 25/8 200 100 57 117
Sala Mała 56 8,4/6,8 45 18 24 22
Sala na Statku 97 17/5,7 46 40 46 70

Wyposażenie sal:

Duża sala konferencyjna: 
- projektor multimedialny wraz z ekranem, 
- 4 flipcharty
- nagłośnienie zewnętrzne sali (JBL) z trzema mikrofonami bezprzewodowymi (SHURE),
- scena, 
- możliwość zaciemnienia sali, 
- klimatyzacja, 
- oświetlenie sali z podziałem na strefy i płynną regulacją,
- 15 stanowisk nagłośnienia wewnętrznego - zestaw na stoły (PHILIPS),
- WI- FI

Mała sala konferencyjna
- projektor multimedialny wraz z ekranem
- zestaw szynowy tablic (3 flipcharty, 2 tablice magnetyczne suchościeralne, 2 tablice korkowe)
- możliwość zaciemnienia sali, 
- klimatyzacja,
- WI-FI

Dodatkowy sprzęt możliwy do zainstalowania w salach konferencyjnych: projektor multimedialny, telewizor, 3 rzutniki pisma, ekran, zestaw do nagłośnienia z dwoma mikrofonami  (JBL, SHURE), pointer.

Restauracja
Sala Restauracyjna PAN Domu Pracy Twórczej znajduje się w nowoczesnym budynku głównym Centrum Konferencyjnego. Sala jest klimatyzowana i posiada malowniczy widok na jezioro. Maksymalnie pomieści 200 osób.

Pokoje
Oferujemy pobyty w komfortowych pokojach oraz apartamentach z łazienkami, TV i telefonami. Wszystkie miejsca noclegowe rozmieszczone są w pięciu budynkach hotelowych.

Usługi dodatkowe:

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego zaplecza rekreacyjnego. Lokalizacja naszego obiektu oraz wykwalifikowana kadra stanowią wspaniałe warunki do aktywnego wypoczynku i regeneracji sił. Na terenie ośrodka znajduje się przystań żeglarska z wypożyczalnią kajaków oraz łodzi wiosłowych, piaszczysta plaża, gabinet masażu, sala fitness, sauna, bilard, wypożyczalnia rowerów. Zapraszamy też na zajęcia Nordic Walking,. W okolicy znajduje się wiele miejsc godnych zwiedzenia (np. Wilczy Szaniec w Gierłoży, Leśniczówka Pranie, Święta Lipka, Klasztor Starowierców w Wojnowie, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie ). Dla zmęczonych obradami oferujemy szereg atrakcji, które w połączeniu z mazurską przyrodą pozwolą na aktywny wypoczynek i miłe spędzenie czasu. Nasza oferta obejmuje wycieczki, spływy kajakowe, rejsy statkiem, imprezy rekreacyjne, plenerowe biesiady z muzyką i pieczystym przy ognisku oraz wiele innych atrakcji

 

Ceny w obiekcie
Galeria
jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi