Powrót


Młyn Klekotki resort & spa
Nazwa obiektu : Młyn Klekotki resort & spa
Adres : Godkowo, Klekotki 1
Telefony : Tel: +48 55 249 00 00, Fax: + 48 55 249 00 00
E-mail : recepcja@hotelmlynklekotki.pl
Strona WWW : http://www.hotelmlynklekotki.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień :

Opis obiektu

Młyn Klekotki resort & spa to odrestaurowany XVII-wieczny młyn wodny, wspaniale położony wśród warmińsko-mazurskich lasów. Młyn został przekształcony z rzadko spotykanym smakiem w nowoczesny i ekskluzywny hotel. W trakcie adaptacji zachowano autentyczne elementy historycznego wystroju w tym fragmenty drewnianego stropu z kwiatowymi motywami, ozdobny piec kaflowy, fragmenty urządzeń młyńskich, piękny belkowany sufit w sali kominkowej, jak dawniej wytrawiony na biało wapnem. 

Lokalizacja - młyn położony jest w woj. warmińsko-mazurskim, nad jeziorem, w lasach ciągnących się od Morąga do Pasłęka. Młyn oddalony jest zaledwie o 15 km na wschód od trasy E7 Warszawa-Gdańsk. Lokalizacja ta z dala od ośrodków przemysłowych zapewnia komfort i umożliwia kontakt z nieskażoną jeszcze przyrodą. Na gości czekają 42 stylowe pokoje,  w tym 8 apartamentów.

Młyn Klekotki resort & spa słynie z wyśmienitej kuchni, która wykorzystuje naturalne bogactwa Warmii i Mazur: ryby, owoce leśne, aromatyczne zioła, grzyby i słodkie miody. Klekotkowa kuchnia łączy wpływy europejskie i regionalne. Inspiracją jest dla niej również ruch slow food, promujący naturalną, nieprzetworzoną żywności oraz tradycyjne specjały regionu. Jak na młyn przystało, do posiłków jest dodawany chleb własnego wypieku z pieca opalanego drewnem. Atrakcją hotelu jest także doskonale zaopatrzona winiarnia. Wina do klekotkowej karty zarekomendował Robert Mielżyński Mielżyński Wine Spirits Specialities. W Młynie Klekotki resort & spa można również spróbować kilku gatunków miodów pitnych.

Jest coś także dla ducha i ciała - urokliwe, kameralne SPA z cudownymi kąpielami  (ziołowymi, rozgrzewającymi w sianie, modelującymi sylwetkę w algach, borowinowe, kwiatoterapią Bacha), bogatą gamą masaży (gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, czekoladowym, lub masażem z solami z morza martwego) i odżywczymi zabiegami na twarz i ciało (min. na bazie miodu, grejpfruta, cynamonu). 

Obiekt oferuje liczne atrakcje fitness club, sauna sucha i parowa, jacuzzi wewnętrzne i w środku lasu, mini golf, tenis stołowy, tenis ziemny, piłka siatkowa, łódki, kajaki, rowery wodne, gra w kule (pentanque). Dla ciekawych uroków Ziemi Warmińskiej organizowane są wycieczki krajoznawcze (np. Malbork, Frombork, Trójmiasto, Kanał Elbląsko-Ostródzki), gry plenerowe na orientację, wieczory folklorystyczne. Niedaleko obiektu, około 20 minut jazdy samochodem, znajduje się mistrzowskie pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club. 18-dołkowe pole wyróżnia się pod względem krajobrazowym. Z myślą o golfistach oraz początkujących graczach hotel opracował pakiety pobytowe, dzięki którym można pogodzić sportową pasję z wypoczynkiem czy biznesowym spotkaniem. 

Konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne -  obiekt oferuje Państwu 6 miejsc konferencyjnych :

  • Sala na rzece - 102 osoby, 
  • Sala w młynie -  30 osób, 
  • Konferencje na Werandzie - 14 osób, 
  • Konferencja w sali kominkowej - 30 osób, 
  • Konferencja w ogrodzie zimowym – 50 osób, 
  • Konferencja w młyńskiej piwnicy - 18 osób. 

Sale o niepowtarzalnym charakterze oraz najnowszy sprzęt do prowadzenia konferencji sprzyjają skupieniu i dyskusji merytorycznej. W ramach imprez integracyjnych oferujemy min.: liczne imprezy typu outdoor (zimą min. wyścigi quadów i psich zaprzęgów), teambuilding i pomysłowe wieczory tematyczne.

 
Ceny w obiekcie
Galeria
jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi