DOMY WCZASOWE NAD JEZIORAMI

Domy Wczasowe nad jeziorami zapraszają wszystkich chcących spędzić rodzinne wakcje. Oferują całą gamę różnych usług dodatkowych. Reprezentują różny stadnard, dlatego każdy turysta znajdzie coś dla siebie.
Dom Gościnny Leśna Polana
Augustów, Lasanek12
Tel: 517 701 185 / 517 701 186, Fax:
ela_sawicka@wp.pl

Zapraszamy Państwa do Augustowa na Leśną Polanę.Jest to miejsce uroczo położone na skraju sosnowego lasu, niedaleko Jez. Necko, na obrzeżach miasta ( 5 km od centrum).

Cisza, czyste, przesycone żywicą powietrze,las, oczko wodne ze strumykiem, niezależne miejsca do grillowania, oświetlona polana,staropolska piwnica z kominkiem, bilard ,zaplecze kuchenne - wszystko to w cenie noclegu.Mamy green golfowy,można poznać podstawy gry w golfa,są huśtawki, piaskownica,dart,piłki, badminton.Możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji,miejsce na rowery. Własna plaża  z pomostem w odległości 160 m od obiektu,piaszczysty brzeg,ładnie nasłoneczniony z widokiem  na zatokę Ślepsk Jez. Necko.Do wypożyczenia rowery i łódka.

wiecej: pełna prezentacja


Dom Pracy Twórczej PAN w Wierzbie
Wejsuny,
Tel: 48 87 4231619, Fax: 48 87 4236619
Ośrodek składa się z dwóch Chat Mazurskich, z których jedna posiada 8, a druga 7 pokoi i apartament, położonych około 300 metrów od jeziora. Obie chaty utrzymane są w wystroju regionalnym.

wiecej: pełna prezentacja


Gościniec Kormoran
Orzysz, Wierzbiny 13c
Tel: (87) 423-84-75, Fax: (87) 423-84-75
kormoran13c@neostrada.pl
Zapraszamy do Gościńca położonego nad brzegiem Jez. Orzysz w miejscowości Wierzbiny. Obiekt posiada 26 miejsc noclegowych. Gościniec jest idealnym miejscem do odpoczynku, wczasów w gronie rodziny, znajomych.
Za terenem miejscowości rozpościera się las świerkowy z wieloma ścieżkami rowerowymi i spacerowymi.

wiecej: pełna prezentacja


jeziora
»POLISHLAKES.COM   Copyright IP :tourism 2001-2010 All Rights Reserved.  Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Zobacz także inne serwisy IP:tourism
www.polishSEA.com  |  www.polishMOUNTAINS.com  |  www.KONFERENCJE.com

Jurata Jastarnia Jastrzębia Góra Karwia Rewal Dębki Władysławowo Krynica Morska Międzyzdroje Ustka Szczyrk Karpacz Szklarska Poręba Zakopane Mikołajki Węgorzewo Ruciane Nida Kazimierz Dolny Wczasy nad morzem 

Polecamy także Rezerwacja hoteli w Polsce i na świecie
Kreta

Warmia i Mazury noclegi